Szerszámkarbantartó

Értékteremtés innovációval

A svájci tulajdonú, t?zsdén jegyzett Adval Tech Csoport meghatározó globális ipari partner a komplex m?anyag és fém alkatrészgyártás területén. A vállalatcsoport els?sorban az autóiparra és az autóiparral kapcsolatos piacokra fókuszál.
A csoport magyarországi tagjai Szekszárdon, a Bern utcában találhatóak.
Globális m?ködés, magas szint? hatékonyság és gyorsaság, svájci min?ség, magyar csapatmunka - ezek jellemzik tevékenységünket.

Innovatívabb, gyorsabb, jobb.

Szekszárdi telephelyünkre várunk Szerszámkarbantartó munkakörbe jelentkez?ket.

F?bb feladatok

  • Elvégzi a présszerszámok javítási és karbantartási munkáit
  • Határid?re és megfelel? m?szaki állapotban a  termelés rendelkezésére bocsátja a szerszámokat
  • Bels? utasítások alapján végrehajtja a szerszám módosításokat
  • Részt vesz a karbantartási dokumentumok elkészítésében, vezetésében
  • Együttm?ködik  részlegen belüli alkatrész rendelés és kezelés tekintetében
  • Javaslatokat tesz az optimalizálási lehet?ségek b?vítésére, mely a min?séget illetve a min?ség javítását szolgálják, szorosan együttm?ködve a m?szaki tervezéssel és a termeléssel.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szerszámkészít? illetve szerszámgépész végzettség
  • Megbízhatóság, szorgalom, állóképesség
  • M?szaki érzék
  • Autóipari normák (IATF 16949, VDA) ismerete
  • több m?szakos munkarend vállalása
Az állás betöltésénél el?nyt jelent:
  • Hasonló munkakörben szerzett korábbi tapasztalat
  • Fémipari ismeretek
  • FMEA ismeret

Amit kínálunk

  • Stabil, hivatalosan bejelentett, hosszútávon kiszámítható munkaviszony.
  • Egyéb juttatások: m?szakpótlék,  cafeteria, havi bónusz
  • A bejárás 100 %-os támogatása közösségi közlekedés esetén, m?szakos buszok a szekszárdi végállomástól
  • Továbbképzési lehet?ségek
  • Nemzetközi vállalati környezet, svájci háttér
  • Jó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkör
  • Dinamikusan fejl?d? vállalat
  • Munkatárs ajánlási rendszer, jubileumi jutalom