SPECJALISTA DS ZAKUPÓW I GOSPODARKI MATERIA?OWEJ

    Sendenhorst, DE

O firmie:

VEKA to mi?dzynarodowa grupa obecna w kilkunastu krajach na ca?ym ?wiecie. W Polsce dzia?amy od ponad 29 lat, zatrudniamy blisko 700 pracowników. Jeste?my jednym z najwi?kszych pracodawców w regionie. Dostarczamy naszym klientom wysokiej jako?ci systemy okienne PVC-U. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Zakupów i Gospodarki Materia?owej

Zadania:

  • Samodzielne organizowanie i przeprowadzanie procesów zakupowych
  • Zbieranie ofert handlowych od dostawców, analizowanie i rekomendowanie najlepszego wyboru
  • Aktywne negocjowanie i optymalizacja warunków handlowych
  • Dokumentowanie prowadzonych post?powa? zakupowych zgodnie z obowi?zuj?cymi regulacjami
  • Tworzenie, wdra?anie i aktualizacja procedur w zakresie realizacji procesów zakupowych w Spó?ce
  • Utrzymywanie bie??cych kontaktów z dostawcami i partnerami zewn?trznymi
  •  Opracowywanie okresowych oraz tematycznych analiz i raportów zakupowych
  • Ci?g?e doskonalenie i wprowadzanie usprawnie? w podleg?ych procesach zakupowych
  • Obs?uga reklamacji zakupowych
  • Dbanie o optymalny poziom stanów magazynowych
  • Efektywna wspó?praca z innymi dzia?ami

Wymagania:

  • Wykszta?cenie wy?sze
  • Minimum 3 letnie do?wiadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomo?? systemu ERP SAP
  • Znajomo?? procedur prawnych zwi?zanych z handlem mi?dzynarodowym
  • Bardzo dobra znajomo?? MS Office w tym w szczególno?ci MS Excel
  • Komunikatywna znajomo?? j?zyka angielskiego
  • Znajomo?? j?zyka niemieckiego b?dzie dodatkowym atutem
  • Skuteczno?? w dzia?aniu i odpowiedzialno?? biznesowa
  • Doskona?e umiej?tno?ci organizacyjne, negocjacyjne i analityczne
  • Asertywno??, elastyczno?? i odpowiedzialno??

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie z tytu?u umowy o prac? uzupe?niane atrakcyjnym systemem premiowym
  • Nagroda roczna od wypracowanego przez Spó?k? zysku
  • Dofinansowanie posi?ków
  • Prywatn? opiek? medyczn? Medicover
  • Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport)
  • Mo?liwo?? do??czenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Ciekaw?, pe?n? wyzwa? rozwojow? prac?
  • Mi?? i kole?e?sk? atmosfer? w pracy