specjalista ds. planowania produkcji

    Chróscina, PL
Chróscina 3A
56-200 Chróscina
Polen
OSI POLAND FOODWORKS jest jednym z najwi?kszych dostawców wo?owiny w skali Europy. Na rynku polskim dzia?amy od ponad dekady stale rozwijaj?c potencja? produkcyjny oraz skupowy.

W terenie reprezentuje firm? ok. 20 regionalnych przedstawicieli skupu. Posiadamy 4 punkty skupu i gromadzenia zwierz?t znajduj?ce si? w: woj. warmi?sko-mazurskim, woj. kujawsko-pomorskim, woj. zachodniopomorskim oraz woj. dolno?l?skim.

W codziennej pracy stawiamy przede wszystkim na partnerskie relacj? zarówno mi?dzy wspó?pracownikami jak i naszymi partnerami biznesowymi.

Zapraszamy do naszego zespo?u na stanowisko: przedstawiciel ds. skupu

Zadania

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • nawi?zywanie i utrzymywanie sta?ych relacji z hodowcami byd?a
  • bezpo?redni skup byd?a w gospodarstwach rolnych
  • audytowanie warunków bytowych byd?a
  • realizacja polityki firmy w zakresie certyfikacji gospodarstw

Oczekiwania

  • prawo jazdy kat. B
  • do?wiadczenie w handlu w bran?y rolnej
  • motywacja do osi?gania wyników
  • umiej?tno?? pracy na samodzielnym stanowisku
  • zdolno?ci interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
  • zaanga?owanie i odpowiedzialno??

Oferujemy

  • zatrudnienie na pe?ny etat w oparciu o umow? o prac?
  • praca od poniedzia?ku do pi?tku (weekendy wolne)
  • praca terenowa
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego do?wiadczenia i umiej?tno?ci
  • premie uzale?nione od realizacji planów skupowych
  • mo?liwo?? podnoszenia kwalifikacji
  • mo?liwo?? u?ytkowania samochodu s?u?bowego do celów prywatnych
  • komplet odzie?y
  • premie ?wi?teczne
  • bonus za polecenie nowego pracownika
  • ubezpieczenie grupowe, dodatkowe ubezpieczenie dziecka
  • opieka medyczna na preferencyjnych warunkach
  • wczasy pod grusz? oraz dop?aty do wypoczynku dziecka
  • paczki dla dzieci
  • mo?liwo?? korzystania z programu MultiSport
W przes?anych dokumentach prosimy zawrze? nast?puj?c? klauzul?: Wyra?am zgod? na przetwarzanie moich danych osobowych przez OSI Poland Foodworks Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Siedziba Firmy: Chró?cina k./Góry, woj. dolno?l?skie, z oddzia?em w: Górka k. Ostródy, woj. mazowieckie , Krotoszyn k. ?nina woj. kujawsko-pomorskie, Miesza?ki k. Szczecinka woj. zachodniopomorskie