PRACOWNIK PRODUKCJI - EKSTRUZJA

    Sendenhorst, DE
Dieselstraße 8
48324 Sendenhorst
Deutschland

O firmie:

VEKA to mi?dzynarodowa grupa obecna w kilkunastu krajach na ca?ym ?wiecie. W Polsce dzia?amy od ponad 29 lat, zatrudniamy blisko 700 pracowników. Jeste?my najwi?kszym pracodawc? w regionie. Dostarczamy naszym klientom wysokiej jako?ci systemy okienne PVC-U. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik Produkcji - Ekstrucja.

Zadania:

  • Realizacja zlece? produkcyjnych
  • Obs?uga maszyn produkcyjnych
  • Nadzór jako?ciowy nad prawid?owym przebiegiem procesu produkcyjnego
  • Dba?o?? o bezpiecze?stwo i higien? pracy.

Wymagania:

  • Mile widziane do?wiadczenie w obszarze produkcyjnym
  • Gotowo?? do pracy zmianowej w systemie czterobrygadowym
  • Umiej?tno?? pracy zespo?owej.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z tytu?u umowy o prac? uzupe?niane atrakcyjnym systemem premiowym
  • Nagroda roczna od wypracowanego przez spó?k? zysku
  • Prywatn? opiek? medyczn? Medicover
  • Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport)
  • Mo?liwo?? do??czenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie posi?ków oraz ich dowóz na teren firmy 7 dni w tygodniu dla wszystkich trzech zmian
  • Mi?? i kole?e?sk? atmosfer? w pracy.