PRACOWNIK MAGAZYNU

    Sendenhorst, DE

O FIRMIE:

VEKA to mi?dzynarodowa grupa obecna w kilkunastu krajach na ca?ym ?wiecie. W Polsce dzia?amy od ponad 29 lat, zatrudniamy blisko 700 pracowników. Jeste?my jednym z najwi?kszych pracodawców w regionie. Dostarczamy naszym klientom wysokiej jako?ci systemy okienne PVC-U. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik Magazynu.

Zadania:

  • Realizacj? przyj?? towaru
  • Kompletacj? i realizacj? zamówie?
  • Udzia? w inwentaryzacjach

Wymagania:

  • Mile widziane do?wiadczenie w obszarze magazynowym
  • Wymagane uprawnienia UDT na wózki wid?owe
  • Gotowo?? do pracy na dwie zmiany
  • Komunikatywno?? oraz umiej?tno?? pracy zespo?owej

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z tytu?u umowy o prac? uzupe?niane atrakcyjnym systemem premiowym
  • Nagroda roczna od wypracowanego przez spó?k? zysku
  • Coroczne podwy?ki
  • Prywatn? opiek? medyczn? Medicover
  • Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport)
  • Mo?liwo?? do??czenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie posi?ków
  • Mi?? i kole?e?sk? atmosfer? w pracy.