O nas

W 100% wolni od paliw kopalnych: nie tylko marzymy o zrównowa?onym ekologicznie
i przyjaznym do ?ycia ?wiecie - kszta?tujemy go wspólnie i z pasj?! Od ponad 30 lat jeste?my si?? nap?dow? rozwoju odnawialnych ?róde? energii. Wytwarzamy, magazynujemy i dostarczamy zielon? energi? na niemal wszystkich kontynentach - z wiatru, s?o?ca, biogazu i wodoru. Ponad 1000 pracowników, w wielu naszych oddzia?ach na ca?ym ?wiecie, podziela nasz? misj?: wytwarzanie energii odnawialnej w sposób zrównowa?ony, aby nasza Ziemia by?a jak najd?u?ej miejscem przyjaznym do ?ycia.

Twoje zadania

  • Planowanie i zabezpieczanie tras kablowych wraz ze stacjami elektroenergetycznymi, magazynami energii, elektrolizerami
  • Przygotowanie,zlecanie i nadzorowanie zewn?trznych us?ug planowania elektrotechnicznego, w tym przygotowania projektów budowlanych, uzyskiwania uzgodnie? oraz pozwole? na budow?
  • Wdra?anie wszystkich cywilnoprawnych i administracyjnych rozwi?za? w celu zabezpieczenia urz?dze? elektrycznych, równie? instalacji telekomunikacyjnych
  • Wnioskowanie i monitorowanie procedur administracyjnych (warunki zabudowy, decyzje o lokalizacji inwestycji celu publicznego)
  • Planowanie modernizacji, optymalizacji instalacji elektrycznych w projektach

Oczekujemy od Ciebie

  • Wy?szego wykszta?cenia kierunkowego - in?ynier elektryk
  • Min. 2 lat do?wiadczenia zawodowego
  • Podstawowej znajomo?ci systemów GIS, Q-GIS itp.
  • Dobrej znajomo?ci oprogramowania MS Office
  • Dobrej znajomo?ci j?zyka niemieckiego lub angielskiego
  • Profesjonalizmu i umiej?tno?ci pracy w zespole

Oferujemy

  • prac? w przyjaznym ?rodowisku z mi?ym zespo?em
  • hybrydowy system pracy (nasze nowoczesne biuro w Katowicach lub Koszalinie i home office)
  • szerokie mo?liwo?ci rozwoju, w tym nauki j?zyka niemieckiego oraz angielskiego
  • drinks for free: woda, kawa, herbata i soki
  • team events: raz w roku zapraszamy na nasz? wielk? letni? imprez? ,,Sommerfest"
* U nas licz? si? Twoje umiej?tno?ci i motywacja do rozwijania z nami energii odnawialnej - nie p?e?, kolor skóry, pochodzenie, orientacja seksualna czy religia.