M?ODSZY SPECJALISTA DS TECHNICZNYCH

    Sendenhorst, DE

O firmie:

VEKA to mi?dzynarodowa grupa obecna w kilkunastu krajach na ca?ym ?wiecie. W Polsce dzia?amy od ponad 29 lat, zatrudniamy blisko 700 pracowników. Jeste?my jednym z najwi?kszych pracodawców w regionie. Dostarczamy naszym klientom wysokiej jako?ci systemy okienne PVC-U. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko M?odszy Specjalista ds. Technicznych.

Zadania:

  • Tworzenie Instrukcji BHP
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej, deklaracji zgodno?ci parku maszynowego
  • Wspó?praca z dostawcami w zakresie ofertowania i realizowania us?ug zewn?trznych
  • Aktywne wdra?anie dzia?a? koryguj?cych i rozwi?zywanie problemów technicznych w obszarach produkcyjno-magazynowych
  • Monitorowanie i analiza wska?ników zu?ycia mediów
  • Analizach danych w systemie SUR
  • Archiwizacja dokumentacji technicznej
  • Udzielanie wsparcia technicznego oddzia?om Utrzymania Ruchu

Wymagania:

  • Wykszta?cenie wy?sze techniczne
  • Mile widziane do?wiadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomo?? j?zyka angielskiego na poziomie komunikatywnym (j?zyk niemiecki b?dzie dodatkowym atutem)
  • Znajomo?? pakietu MS Office
  • Dobra znajomo?? oprogramowania AutoCAD
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Terminowo?? i zaanga?owanie w wykonywane zadania

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie z tytu?u umowy o prac? uzupe?niane atrakcyjnym systemem premiowym
  • Nagroda roczna od wypracowanego przez spó?k? zysku
  • Dofinansowanie posi?ków
  • Prywatn? opiek? medyczn? Medicover
  • Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport)
  • Mo?liwo?? do??czenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Ciekaw?, pe?n? wyzwa? rozwojow? prac?
  • Mi?? i kole?e?sk? atmosfer? w pracy.