ELEKTRO-MECHANIK SAMOCHODOWY

    Sendenhorst, DE
Dieselstraße 8
48324 Sendenhorst
Deutschland

O firmie:

Grupa VEKA to mi?dzynarodowa organizacja obecna w kilkunastu krajach na ca?ym ?wiecie. W Polsce dzia?amy od ponad 29 lat, zatrudniamy blisko 700 pracowników. Jeste?my jednym z najwi?kszych pracodawców w regionie. Dostarczamy naszym klientom wysokiej jako?ci systemy okienne PVC-U. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Elektro-mechanik samochodowy

Zadania:

  • Wykonywanie prac przy naprawie i konserwacji wózków wid?owych oraz podno?ników hydraulicznych
  • Wykonywanie okresowych przegl?dów wózków wid?owych i podno?ników hydraulicznych
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii oraz zapobieganie ich wyst?powaniu
  • Uczestniczenie we wdra?aniu nowych rozwi?za? technicznych i modernizacyjnych
  • Zg?aszanie zapotrzebowania na cz??ci zamienne i narz?dzia.

Wymagania:

  • Do?wiadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji pojazdów mechanicznych
  • Wykszta?cenie o profilu mechanicznym (samochodowy/ogólny)
  • Mile widziane do?wiadczenie w zakresie mechaniki samochodowej/ogólnej
  • Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi z nap?dem silnikowym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowo?? do pracy zmianowej
  • Umiej?tno?? wspó?pracy
  • Zaanga?owanie w wykonywan? prac?.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z tytu?u umowy o prac? uzupe?niane atrakcyjnym systemem premiowym
  • Nagroda roczna od wypracowanego przez spó?k? zysku
  • Prywatn? opiek? medyczn? Medicover
  • Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport)
  • Mo?liwo?? do??czenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie posi?ków oraz ich dowóz na teren firmy 7 dni w tygodniu dla wszystkich trzech zmian
  • Mi?? i kole?e?sk? atmosfer? w pracy.